| Alexandrumrz a întrebat:

Am un laptop compaq presario cq71 cu windows 7 si as vrea sa il folosesc ca modem wi-fi pentru psp-ul meu. poate cineva sa imi explice in detaliu funda la rasunsul care functioneaza

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gramatica,bat-o vina!

| Alexandrumrz explică (pentru darrio2007):

Nu iteleg ce greseala de gramatica vezi tu aici

| Alexandrumrz explică (pentru pr0ph3t):

O singura problema, am incercat chestiile alea 3 si la toate atunci cand le dau drumul se face ecranul albastru si se restarteaza pc spune ceva de genul driver is not less or equal si creating crash dump

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandrumrz):

E normal ca tu sa nu vezi greselile.O noua propozitie incepe cu litera mare.Lipsa punctului la sf.propozitiei.Nu mai spun ca ai mancat o litera la cuvantul raspuns.Intr-adevar,dupa parerea ta, nu este nici o greseala.