| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Dell Dell 17R N7110, si as vrea sa stiu daca as putea sa il incarc la masina si sa si-l folosesc in timp ce merg astept ideii si pareri, ma intereseaza aparatura necesara

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iei un icnarcator universal de masina, insa vezi ce putere ai nevoie la adaptor, consuma destul totusi.

| Gas a răspuns:

Exista adaptoare universale pentru bricheta la masina si merg la mai multe tipuri de laptop, pret in jur de 100 ron + - 20ron

| Gas a răspuns:

*Incarcatoare universale vroiam sa zic happy

| laptopnews a răspuns:

Cu incarcarea ti-au spus deja cum faci, dar cum sa il folosesti in timp ce mergi? happy Sper ca nu vrei sa fii tot tu soferul.