| Petrovic a întrebat:

Am un laptop Eboda de 5 sau 6 ani care nu mai porneste sau porneste 2 minute si se opreste. Cred ca este de la baterie. Stiti de unde pot cumpara una noua? Sau sa il tin in priza in continuu?

6 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Daca il tii in priza si merge bine s-ar putea bateria sa fie

| Petrovic explică (pentru Ax3LdeV):

În priză nu stă aprins mai mult de 2 minute.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoate i bateria si foloseste l in priză, daca zici nici in priza nu merge atunci are alt defect nu e de la baterie, dul in servis sa il repare cine stie.

| Ax3LdeV a răspuns (pentru Petrovic):

Da ceva eroare sau se opreste direct?

| Petrovic explică (pentru Ax3LdeV):

Nu porneste.

| Ax3LdeV a răspuns (pentru Petrovic):

Cauzele pot fi multiple trebuie sa vezi ub service autorizat