| VasiDobie a întrebat:

Am un laptop HP 635 si stiti ca toate laptop-urile au la F-uri ( f1, f2,f3...) comenzi (de schimbat luminozitate,volumul,pornit-oprit muzica etc). Unde intru sa le opresc? Stiu ca pot sa le opresc daca apas ESC cand pornesc laptop-ul, dar as vrea sa stiu daca se poate sa le opresc cand il am deja pornit (de pe la control panel sau altundeva)?

1 răspuns:
| JohnShepard a răspuns:

Cred ca in Bios ar trebui sa ai aceasta optiune, dar depinde foarte mult si ce cersiune de Bios ai. Apasa F2/sau ESC cand se deschide laptopul si cauta in meniu. Bafta.