| structura a întrebat:

Am un laptop HP pavilion g6 si vreo 2 zile nu imi mai merge wifi, apas si pe buton de activare vifi si nu merge, inainte merge nu stiu ce are, ma conectez cu telefonul la wifi si merge dar cu laptopul nu mai vrea. tasta f12 care activeaza la mine wifi merge, dar nu stiu ce are... sa ma ajute cineva sa imi spuna ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Mihai_Avram_1972 a răspuns:

Salut uitete daca ai parolelebine scrise si daca sint si nu merge nai decat sa instalezi driverul ok

| structura explică (pentru Mihai_Avram_1972):

Sal, era placa de vina, oricum primesti funda,:d

1 răspuns: