| Unknow9990 a întrebat:

Am un laptop Lenovo si tastele de sus dupa cum stiti merg doar daca apasati "FN" ei bine eu nu trebuie sa apas si asta ma deranjeaza la jocuri pentru ca nu pot folosi F1, F2 adica pot dar ma deranjeaza sa tot intind degetue l asa... daca imi spuneti cum sa inversez sa mearga de exemplu sa dau pe mute sa mearga doar daca apas FN + F1 dar asa acum merg asa merge direct daca dau F1 si ma DERANJEAZA! Daca imi puteti spune cum sa le inversez? Dau funda + vot!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, inversarea este ciudata. Trebuie facuta cu o mica aplicatie care sa lupte la nivel de driver, ca sa poata sa fie activa peste tot.

Te-ai gandit sa faci ceva mai simplu si sa atasezi o tastatura exterioara la laptop?