| vlad1398 a întrebat:

As dori sa cumpar o camera foto si nu stiu ce sa iau.Pe net am vazut doua camere la un pret accesibil SONY H70 16.1MP si Samsung WB210, care este mai buna? Sau imi puteti spune una care sa fie pana-n 1000lei? Dar sa si filmeze destul de bine?

Răspuns Câştigător
| Scemooo a răspuns:

Sony H70 16.1MP e mai buna cu multul decat Samsung!

3 răspunsuri:
| HabarNuStiu a răspuns:

Cel mai bun aparat este Nikon, este un aparat pentru profesionisti, face niste poze exceptionale
http://www.altex.ro/......d-4gb.html

| second_3362 a răspuns:

Http://www.dc-shop.ro/......-29124.htm pe aceasta tias recomandao( SONY CYBERSHOT DSC-W570 ), pozele le face foarte clare, are zoomul foarte mare, e micuta, usoara :d numai buna la doar 7 mil jumate

| Ady3Tz2a a răspuns:

Since sa fiu am avut odata o camera Samsung W ...nu mai stiu cum si dupa 2 lumi nu se mai vedea nimic in ea eu tias recomanda Sony am inteles ca sunt mai bune happy