| McClod a întrebat:

Am un laptop Toshiba, in fine... Cand porneste ajune pana la sigla de la win 7 se incarca si cand sa intri pe desktop se stinge brusc? Ce ar putea fi de la hard nu e, pentru ca mai am un laptop si l-am testat si merge
Funda pentru raspunsul corect

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu am avut problema asta la pc pentru ca se incalzea, a trebuit sa schimb sursa si sa pun alta pasta pe procesor

| Veromon a răspuns:

Eu cred ca ai umblat tu in BIOS si ai resetat setarile. Intra in Bios si cauta in setarile hard disk-ului daca e pus AHCI sau IDE si modifica, nu ai nimic de pierdut, din simptomele care le spui tu, de acolo ar fi.

| McClod explică (pentru Veromon):

Am dat reset la bios la setarile lui normale pe care a mers cred ca oricat de mult nu ai stii prima data ai incerca cu biosul

| Mariome a răspuns:

Asta este un simptom des intalnit. Puteti merge la un service de laptop care se pricepe, problema poate fi remediata foarte repede