| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop toshiba si aseara a inceput pur si simplu sa inghete. Navigam pe net si nu s-a mai miscat nimic. Nu doar browserul, TOT! practic nu pot face nimic pe el si trebuie sa il inchid fortat ca sa reinceapa. Imi face figura asta si azi, de trei ori pana acum a trebuit sa il inchid fortat. Care ar fi cauza? Mersi.

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca zici tu ca ai BitDefender 2012 asta e problema.Sti de ce? Pentru ca Bit Defender 2012 mananca foarte multe resurse ca sa functioneze.Incearca MSE (Microsoft Security Essential )!

4 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Probleme sistem. reinstaleaza windows

| Florin6326 a răspuns:

Reinstaleaza WINDOWS-ul.Ai avut antivirus?

| Gagicaru a răspuns:

Pai ce naiba e asa frig la u in camera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am bitdefender 2012