| fleaktpu a întrebat:

Mi``am achizitionat de curand un laptop acer aspire 5750g, aseara dupa ce am instalat power iso si am incercat sa instalez un joc mi s-a blocat, a aparut img semialb (adica era un alb transparent ) si a trebuit sa il inchid fortat, l-am deskis si aceeasi problema dupa 1 min de rulare in windows (7) s-a blocat si am avut problema asta intr-o seara cred ca de 10 ori. Ce se intampla?

1 răspuns:
| GuessWhoo a răspuns:

Ti-a expirat licenta la windows (cred) dar daca descarci acesta program "Windows Loader" si selecrezi in toate acele casute pe "Asus" si dai ok si iti resetezi PC-ul poate o sa meraga. Succes