| Vickyy a întrebat:

Am achizitionat un laptop Toshiba Satellite C660 -1DM. Nu pot sa il deschid. De fapt, se deschide putin, adica doar palpaie ecranul putin, si apoi se opreste. Ce este de facut? Urgent!

5 răspunsuri:
| budy55 a răspuns:

Pune-l la incarcat sa reformatezi bateria daca nu du-te cu el inapoi de unde l-ai achizitionat :d

| EmptySoull a răspuns:

Pune-l mai intai la incarcat 12 ore fara al deschide, iar apoi poti sa faci ce vrei big grin
ca sa reziste bateria mai mult trebuie tinuta la incarcat 12h in trei zile diferite(adica 12 ore pe zi big grin)

| Vickyy explică (pentru EmptySoull):

L-am lasat 12 ore la incarcat, a pornit, dar nu pentru mult timp.Si plus ca la baterie inca imi arata beculet galben in loc de verde. Ce e de facut?

| EmptySoull a răspuns (pentru Vickyy):

Du-te inapoi de unde l-ai achizitionat impreuna cu garantia si spune-le ca nu sta deschis
ei o sa rezolve problema big grin
bafta!

| Vickyy explică (pentru EmptySoull):

Multumesc,am rezolvat.winking Era de la acumulator.