| Tavio a întrebat:

Am un lumia 800 si nu stiu cum dar acum cand intru in internet explorer imi apare ca pagina de inceput bing in versiunea pentru desktop.cum fac sa apara din nou versiunea de telefon? am incercat din setari sa dau sa afiseze pentru tel dar nu a mers.o reinstalare se poate?

Răspuns Câştigător
| zambar3tu a răspuns:

Incearca sa repornesti telefonul sau sa schimbi limba preferata a browser-ului in UK sau USA (settings - region+language - jos de tot)
Succes.