| Seiran a întrebat:

Am un Macbook cu OS X Snow leopard. Problema e ca jucam Sims,si mi s.a blocat ecranul. Muzica se aude,dar orice as face nu se intampla nimic. am incercat sa îi inchid clapeta de mai multe ori,din nou nimic-doar ca muzica continua. L-am lasat si fara baterie de doua ori,tot nimic. Se porneste si acelasi ecran ramane. Va rog, stie cineva ce ar trebui facut? Dau funda si recunostinta pe viata!

2 răspunsuri:
| Seiran explică:

Am incercat de zeci de ori si asta, fara rezultate. si acum scriu de pe mobil.

| Lykan a răspuns:

Daca l-ai lasat fara baterie si l-ai si scos din priza si na functionat incearca sa ti apasat pe butonu de oprire PS:de unde ai scris intrebarea daca ii stricat laptopul