| Vladex1 a întrebat:

Salut tuturor.
Ieri seara calculator s-a blocat si l-am inchis eu de la buton.
Azi dimineata am incercat sa-l pornesc si am realizat ca ecranul ramane negru si acel beep de la început nu se aude.
L-am desfacut, l-am sters se praf si tot nimic.
Insa i-am scos memoriile si am lasat decat una si atunci facea beep-ul si pornea. Însa daca adaug alta memorie nu mai porneste.
Va rog, daca azi avut problema asta sa imi spuneti si mie cum ati rezolvat.

Mulțumesc anticipat și numai de bine!

1 răspuns:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut. Problema este de la memorii, si eu am patit al fel! Incearca pe rand fiecare placuta de rami si vezi care nu functioneaza, posibil sa fie arsa! O seara placuta.