| Floreenofficial a întrebat:

Am un mp4 player care trebuie incarcat prin conectare la laptop/pc.Consuma mult curent? Mi-e frica de facturi mari la lumina ca probabil il voi pune des la incarcat.

Răspuns Câştigător
| Alexutzu5276 a răspuns:

Stai linistita ca nu consuma deloc mult, da, consuma mai mult un calculator
Poti sa iti iei unfel de intrerupator ca sal bagi in priza FUNDA?

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Un amarat de mp4 consuma doar 5v din 220v big grin.Mai mult consuma calculatorul tau decat mp4-ul.

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Ce sa consume, un biet mp4? te sfatuiesc sa stai linistita.

| Alexutzu5276 a răspuns:

Multumesc pentru. FUNDITA!