| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 3110c.Am activat internetul pe mobil. As putea face cumva sa le VAD filmuletele de pe Youtube, NU sa le DESCARC de pe site-uri asociate cu Youtube? Ca atunci cand intru pe Youtube si vreau sa vad filmuletele, tot scrie 'Nici un raspuns, reincercati'.

4 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Ai primit setarile de internet mobil de la compania de telefonie? daca nu le ai nu te poti conecta pe net. iti recomand, daca zici ca ai internet pe mobil sa intri si pe www.getjar.com si sa descarci o aplicatie care sa iti permita sa vizualizezi youtube. sotul meu e beta tester acolo si stie sigur ca sunt aplicatii cu care poti vizualiza videoclipuri de pe youtube pe mai toate telefoanele. bafta!

| unicka a răspuns:

Pe www.getjar.com cauta Media Studio for Nokia

| TipulVerde a răspuns:

Incearca aici: http://www.vuclip.com/

| roox a răspuns:

Am încercat şi eu thinking şi mie nu'mi merge thinking