| bogdannn114 a întrebat:

Am un note 8 plus, l-am scapat din greseala si are o pata neagra pe mijloc in dreapta, daca stau pe el vreo 15 min incepe sa palpaie, sa se duca ecranul in jos in sus etc, trebuie sa apas putin pe pata aia sa continue sa mearga, trebuie sa ii schimb ecranul? Sau stie cineva ce are?

1 răspuns:
| NoName75 a răspuns:

Trebuie să schimbi ecranul și o sa te coste
Vezi la ce service duci ca sunt din ăia care pun o chinezarie de ecran și o sa se vada mai nașpa decât pe un telefon de 400-500 de lei