| edysoru111 a întrebat:

Am un notebook, ceva laptop mai mic windows 7 starter si am o problema...cand vreau sa-l inchid merg la start si dau inchidere sau repaus, dar nu se intampla nimic il pot inchide doar de l butonul de langa tastatura care il tine in sleep, altef nu am cum.
Imi puteti spune ce as putea sa fac?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| dudeman13 a răspuns:

Asa e si al meu: e mic, 7 starter, daca e si Asus suntem pe aceeasi lungime de unda si al meu face fite la inchiderea din start dar stai linistit ca butonul ala nu face nimic laptopului si il poti inchide de acolo, am laptopu de un an si numai de acolo il sting si merge ok nu l-am dus niciodata la reparat

| edysoru111 explică:

Da, e exact Asus si pe margine pe ecran scrie Eee PC, dar nu imi place sa il inchid de acolo pentru ca e un fel de sleep si ala ca iti lasa toate programele pe care ai fost dechise.