| anonim_4396 a întrebat:

Am un Packard Bell Eassy Note c 3264 si am pierdut programele de instalare pentru componente(alea dupa ce instalezi windows-ul)-are cineva idee sau numele programelor-sa le iau si eu ca sa imi formatez laptopul? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Recomanda Windows 7, ala de obicei nu prea are nevoie de programe. Dar daca vrei sa bagi xp-ul cauta ce iti trebuie pe siteul packard bell, trebuie sa gasesti happy

| DeeVee a răspuns:

Si eu am unul. mi s-a stricat crying(((

| Gaso_Andre_1954 a răspuns:

Http://driverscollection.com/? H=EasyNote%20C3%20series&By=Packard%20Bell