| Fl0ryn19 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul. Packard bell, problema este ca nu booteaza. Cand il pornesc apare imaginea cu numele si imi apare sa apas f2 pentru bios si f8 pentru boot. Apas dar nici acolo nu se intampla nimic. Din ce cauza sa nu porneasca?

2 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

Ai un boot error care inseamna ca fisierele sistemului pot fi corupte si necesita sa reinstalezi windows-ul. Daca ai fisiere importante il instalezi pe partitia Local Disk D, copiezi fisierele de pe C pe D formatezi local disk C si gata. Ai un windows nou-nout.

| Shadow001 a răspuns:

Pai poate trebuie sa setezi mai întâi din bios sa booteze USB sau CD depinde ce vrei tu. Asa am pățit și eu.Am făcut cum ți-am explicat mai sus și a mers.