| tigrul2 a întrebat:

Am un procesor i3 7100 in cs go pe det high pe 1920x1080 am 30-60 fps cu mici framedropuri.pe low am 80+ imi ajunge temp la 54 de grade si dupa se duce la 48 grade cu cooler stock. este normal? abia am luat procesorul

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce placa video ai?

| tigrul2 explică (pentru RAY):

Intel hd 630. integrata din procesor

| RAY a răspuns (pentru tigrul2):

La mine cpu a la 65 de grade la gta 5, temperatura ta e ok, ai kabylake ca cpu, eu am skylake, de curiozitate gta 5 ai incercat?

| tigrul2 explică (pentru RAY):

Nu

| Superior a răspuns:

Da,e foarte normal stiind ca folosesti integrata pentru a juca jocuri.