| d3nisrazvan a întrebat:

Am un ps3 PHAT cech cu vers. 2.70, nu a fost conectat si nu este conectat la internet, intrebarea mea este : Cum pot sa fac sa ma joc jocuri pe el fara a cumpara dvd-uri originale.Am inteles ca are tot felul de cipuri pe care le poti cumpara, am inteles ca trebuie sa faci downgrade etc., dar eu avand softul sub 3.55, normal nu mai am nevoie de downgrade si nici de cip, ce trebuie sa fac ca sa-l pot moda, cunostinte am habar ceva ceva :-) rogero si multimann bune de unde le pot lua fara a fi vrajeala ca si toateee celelaltee, multumesc dau funda!

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Si eu am cautat de mibs-a facut rau. Dami pm cu id tau de skype sau messenger si iti dau ce am gasit eu. Totuși iti recomand sa suni la cei care se pricep. Cele mai bune variante de ps3 sunt cele slim, nu super slim ci doar slim