| nutuxcristian a întrebat:

Am un Router Wireless TP-LINK 740N si l-am instalat in pc,dar cand am firele conectate cum trebuie,nu ma lasa sa intru pe net de pe PC. de altfel,nu ma lasa nici sa intru pe browser de pe tableta,semanlul aratand ca functioneaza pe router. merge decat sa ma conectez la el si atat. de ce? ce trebuie sa mai configurez la el? HELP, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ValentinElTPU a răspuns:

Depinde care este furnizorul tau de net.
http://www.youtube.com/watch?v=k9zyKOI-AGs
Daca ai net la rds, iti apare undeva acolo ppoe sau ceva gen... bagi userul si parola pe care ti-au dat-o cei de la rds.

1 răspuns:
| Bonta_Daniel_1991 a răspuns:

Am un router TP-LINK MODEL NO. TL-W841N fac conexiunea la router imi apare ca e conectat dar nu pote sami deschida pa merge
gina browser ceare de nu