| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Corby S3650, cumparat de cateva luni, dar care a tot facut figuri de cand l-am cumparat. A fost si in service, am rezolvat PARTIAL problema, dar acum... de cateva zile, poate chiar cateva saptamani... i-a aparut o alta: nu mai face poze.
Adica pornesc camera, dar cand e de facut poze imi spune " Captura nu a reusit ".
Am crezut ca tine de memorie, l-am setat sa le salveze pe card, tot degeaba.
Stie cineva? E chestie ce se poate rezolva de prin setari? Sau e o alta problema ce necesita service? Pt ca, dupa cum spuneam, de cand l-am cumparat am tot avut probleme cu el.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shimozukushiki a răspuns:

Ori ai probleme cu el ori ai dat tu o setare sa iti fac poza clara iar daca misti telefonul normal sa iti zica asa sau nu e fundalul frumos. Sfatul meu : nu mai misca telefonul si alege un fundal. Asa face si apartul meu foto.