| Notmyaccount a întrebat:

Hhey, lume. Am cumparat de curand un card de memorie, problema e ca in afara de poze nu pot sa salvez nimic pe el, pentru ca majoritatea aplicatiilor nu pot fi mutate din setari pe card. Deci mi-ar trebui o aplicatie care sa le mute, dar problema e ca desi am toate aplicatiile sterse, cand vreau sa o drscarc pe aceasta, care sa imi mute aplicatiile pe card, imi zice ca nu am spatiu. Deci daca e cineva care se pricepe sau care a mai patit si ma poate ajuta, sa imi zica ce sa fac. Va rog!

2 răspunsuri:
| GalwayGirl a răspuns:

A251203
Scuze ca las mesaj aici, dar sunt junior si nu pot da mesaj privat!
Stau, intr-un sat cam la 1 ora distanta de Bucuresti!
Mi-ar prinde extrem de bine acest ajutor.

| Notmyaccount explică (pentru GalwayGirl):

Voi face tot posibilul sa te ajut