| alexuTZu11 a întrebat:

Am un samsung galaxy mini de doar 3 luni si vad ca de vreo 2 zile imi face figuri cand suna cineva se baga mesageria vocala si la mine numai suna sau imi apare ca cineva ma apeleaza da nu suna nici nu vibreaza nu stiu astept un raspuns de la cineva care se pricepe sau a patit-o ...astept raspunsuri va rog

1 răspuns:
| sisi_8413 a răspuns:

Stiu si eu am o prietena care ii se intampla acelasi lucru! Trebuie sa suni la Vox sau sa cauti in setarile telefonului!