| iGnOrEx a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note si am instalat pe el kernelul speedmod, dar am o problema la jocul Temple Run. Dupa ce ma joc o tura si mor a doua tura am unpic de lag. De ce?

3 răspunsuri:
| sergiulica01 a răspuns:

Poate daca nul fortezi sil lasi sa se regaseasca cateva sec merge sunt sigur.
Samsung galaxy note nu e prea bun la jocuri...

| iGnOrEx explică (pentru sergiulica01):

Da daca imi pun kernelu original nu mai am lag si e foarte bun pentru jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai pr multe chestii downladate dezinstaleaza si tu ceva de-acolo si va merge.