| domnure1 a întrebat:

Am un samsung galaxy S+, si i-am dat restabilire setari din farica. Acum am problema ca se restarteaza continuu de fiecare data cand il deschid. Am incercat cu KIES sa ii fac update de soft, dar merge doar cand este telefonul deschis, deci nu am cum, am nevoie de ajutor!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NumaiPentruMine a răspuns:

1.Inchide telefonul.
2. Apasa Volum UP si butonul de power.
3.Ar trebui sa intre in recovery mode.Selectezi din VOL UP VOL DOWN "wipe data/factory reset"
4.Ii dai restart, ti-a sters tot ce ai in el dar ar trebui sa intre in sistem.

| NumaiPentruMine a răspuns:

Update:
Daca nu merge asa, si le ai cat de cat cu calculatoarele, intra pe forum.xda-developers.com,sigur au baietii un raspuns pe undeva,daca nu,du-l la garantie,daca nu ai garantie, gaseste un baiat care s-a jucat cu soft-uri Android sa ti-l faca, nu e greu.

| domnure1 explică:

Multumesc mult, o sa revin un Reply daca functioneaza sau nu!