| Alin_Vasiescu_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si cand primesc mesaj robotul rosteste in limba engleza numar care mi-a trimis mesaj...am rascolit setarile dar nu am gasit nimic...ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Chewbacca a răspuns:

SETTINGS & TOOLS (setari si instrumente) >PHONE SETTINGS (setari telefon)> VOICE COMMANDS (comenzi vocale)>TEXT READOUT (citire text cred)> OFF.
Bafta!

| Ciinaru_Daniel_1986 a răspuns (pentru Chewbacca):

Salut, daca ai un Samsung s2 fii mai explicit, ca nu gasesc Settings & Tools, nu exista asa ceva in meniul meu de s2, apoi Phone settings nici asta...

| Danii_Dany_1923 a răspuns:

Imi explici si mie inca o data faza asta te rog? mai pe romaneste? si mie mi-se intampla la fel straight face da eu nu pot nici sa trimit mesaje straight face ..scrie mesajul nu a fost trimis te rog ma ajuti?