| JohannesZu a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S9 Plus cu ecranul de 6.2 inch.
Vreau sa imi cumpar o pereche de ochelari VR, vad ca majoritatea ochelarilor VR au max 6 inch!

Credeti ca totusi ar intra si telefonul meu sau vor aparea complicatii cu imaginea daca am ecranul de 6.2 inch?

5 răspunsuri:
| KevinAle a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D6H9HSBBM/
Uite aici niste ochelari cu 6.2 inch

| JohannesZu explică (pentru KevinAle):

Da am vazut-o si eu pe asta, e singura de pe eMag, ideea e ca nu dau atatia bani pentru 3-4 folosiri!

Si totusi intreabarea mea era alta, de cautat stiu sa caut pe eMag!
Intrebarea era:

"Crede-ti ca totusi ar intra si telefonul meu, sau vor aparea complicati cu imaginea daca am ecranul de 6.2 inch?"

| KevinAle a răspuns (pentru JohannesZu):

Da, deoarece mentioneaza clar ca maxim-ul este de 6 inch, am avut un prieten exact cu problema ta, el a putut sa isi returneze ochelarii si si-a luat banii inapoi, mai bine dai un ban in plus, si stii ca esti sigur, acum e alegerea ta. Sarbatori ferictie!winking

| JohannesZu explică (pentru KevinAle):

Da, eu mergeam pe premiza ca fiind ecranul mai mare, odata ce se desparte ecranul in doua, automat nu mai pica lentila pe mijlocul fiecarei parti, chiar daca are un reglaj de zoom! Nu stiu daca m-am facut chiar asa de bine inteles!

Multan frumos si sarbatori fericite si tie!