| TudorRadu a întrebat:

Am un Samsung galaxy young si aveam android 2.3.6 dar i-am pus 4.1.1 si totul merge perfect doar ca nu merge sa trimit mesaje goale ca sa vad creditul pentru ca sunt la abonament.
Si as vrea sa-mi fac telefonul cum era inainte. Ma ajutati?

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

La cosmote, ca să afli creditul dacă ai abonament nu trebuie să trimiţi neapărat mesaj gol. De exemplu poţi trimite litera a la 1515 şi îţi afli ce ai nevoie. Litera a e doar un exemplu. Bănuiesc că poţi trimite orice.

| TudorRadu explică:

Am trimis si cu o litera si nu mi-a trimit inapoi. tvonlinerocom tastez spatiu dau pe butonul de trimite si nu se intampla absolut NIMIC

| tvonlinerocom a răspuns:

Tasteaza spatiu si o sa mearga