| AsVreaEu a întrebat:

Am un Samsung gt-s3500 si am uitat modelul de deblocare(l-am scris de prea multe ori) si mi-a venit sa-l deblochez cu contul de google. Exista o modalitate de a-l reseta din fabrica? Sau trebuie sa-l duc la un service?

Răspuns Câştigător
| johnnyboby a răspuns:

Il poti resteta cu setarile din fabrica. tinchide telefonul apoi tine apasat pe butonul de pornire si butonul de volum+ pana ce iti afiseaza recovery menu si dai acolo factory reset si revine la setarile din fabrica