| Dumitrescu_Kosty_1988 a întrebat:

Am uitat modelul de deblocare la un Samsung A21s cu il pot reseta? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Poti sterge telefonul prin bootare, cuplare la Samsung sau la Google prin alt aparat. Atentie ca poate fi protejat contra furtului si nu va merge decat cu acelasi cont cu care a fost folosit initial!

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Prin bootare alegi factory reset.

6 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Pai de ce nu rogi persoana de la care l-ai luat sa iti improspateze memoria?

| Dumitrescu_Kosty_1988 explică (pentru VoidEternal):

Înainte să dai răspunsuri ipocrite puteai să mă întrebi dacă știu contul și parola, dar așa este românul!

| literallythesamebruh a răspuns:

Îl poți reseta din butoane, însă după aceea îl vei putea folosi numai dacă te conectezi la contul Google activ pe telefon, pe care speră să îl știi.