| Stilerz a întrebat:

Am un Samsung GT-S5230W si mi-am luat cablu de date la el.
Cum pot instala jocuri pe el? Cand bag cablul USB in PC si celalalt in telefon, incepe sa se incarce(precizez ca imi apare un fel de iconita in care imi apare un calculator) Ma ajutati?

1 răspuns:
| OnyOnur a răspuns:

Asa telefom am si eu! Si mie imi facea asa bagam cablul in telefon si in pc si doar se incarca! In primul rand trebuie sa ai card in telefon! Pe urma sa intri din meniu la setari pe urma la Setari telefon pe urma la Legatura Pc si pe urma dai la,, intreaba cand face legatura'' dai acolo. Pe urma baga cablul in telefon pe urma iti apare asa : Pc studio inca ceva si Cardul de memorie.Tu dai la cardul de memorie.Pe urma poti sa intri la orice care se afla in cardul telefonului in pc. Funda?