| Mazarro a întrebat:

Am o problema cu un Sony Ericsson K320i, mi-a cazut de la etajul 2 jos pe iarba si cand l-am luat era stins.Am incercat sa il aprind, sa il bag la incarcat dar nu se aprinde. Care sa fie problema?

3 răspunsuri:
| BumtSii a răspuns:

S-ar putea sa fie display-ul spart. Cel mai bine l-ai duce la un specialist sa vada ce are

| Diiiiaaaa a răspuns:

Nu stiu dar am o solutie. Du-l la reparat sau arunca-.Treci peste.Gaseste-ti alt partener. Oricum asta se intampla pentru ca a avut o coliziune cu terra.

| ioana_7347 a răspuns:

Pai daca a cazut...cum mai vrei sa mearga...