| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa TPU, Deci astazi am incercat sa inregistrezceva cu telefonul meu Samsung Wave 525 iar acesta mi-a dat o eroare.Am stins telefonul si cand am incercat sa il aprind din nou imi ajunge pana unde scrie Samsung sa se porneasca iar apoi se reporneste incontinuu.I-am scos bateria, cartela l-am bagat la incarcat dar degeaba. Cand dau sa il aprind se reporneste icontinuu.Ce sa ii faccc?sadfundita:*

3 răspunsuri:
| DiabolikDy a răspuns:

Din pacate asta este din cauza ca are softul probleme ai putea incerca sa il duci la garantie daca mai ai asa ceva daca nu cauta ceva informatii pe internet si eu am patit ceva asemanator cu un telefon Samsung galaxy s

| sweetsunrise a răspuns (pentru DiabolikDy):

Si as putea eu sa ii reinstalez softul acasa? Pt ca garantie nu am telefonul este achzitionat din alta tara..Sau daca nu cat imi ia la GSM si cam cat dureaza?:

| DiabolikDy a răspuns (pentru sweetsunrise):

Daca totusi ai o idee despre ceea ce faci ai putea cauta softul pe internet nu stiu sigur daca il gasesti dar in Romania ca sa pun softul am dat 1 milion la cei de la Orange