| Sponsor2011 a întrebat:

Am un sistem 2.1 detalii: 1800W PMPO Delux 2.1, super design, 12W+2*3W RMS, black&Orange, DLS-2152 Specificatii tehnice: Tip sistem: 2.1, Putere RMS: 12W,Sateliti: 2, Putere satelit RMS: 3W, Putere Subwoofer: 12W,Amplificare: Da, Telecomanda: Nu...
Daca dau bass-ul pe maxim si volumul trece de jumatate bass-ul nu mai scoate cum trebuie incepe sa fie infundat si boxele incep sa baraie putin. Din ce cauza? Sistemul il am de 2-3 ani

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu este suficient de performant, 12W reali nu este atat de mult pe cat te astepti.Incearca sa il schimbi cu un sistem 2.1 sau 5.1 cu ceva mai multi watti o sa vezi diferenta.