| alexalghisi a întrebat:

Am un sistem Home Cinema Genius 5000, 5.1, mai exact, aveam... ca s-a ars subwooferul si as vrea sa cumpar o statie / un amplificator ca sa fac sa mearga celelalte 5 boxe... sau macar 4 dintre ele... are cineva o idee de cam cati bani trebuie si ce trebui cumparat? ( am incercat sa-l trimit la reparat dar au zis ca nu pot sa-l repare )

5 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Mai ai garantie? daca da poate poti sa il trimiti la garantie sa iti dea altu sau sa ti-l faca, iar a 2 a chestie vorbeste cu un electrician de meserie sa ti-l faca bafta

| DoomNEzeu a răspuns:

Incearca sa le conectezi la alt subwoofer, dar iti trebuiesc cateva cunostinte despre asta.

| alexalghisi explică:

Nu mai am garantie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un subwoofer poti sa-l schimbi dar iti trebuie un electrician dar sa fie original subwooferul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba boxa cu una 200 alba