| anonim_4396 a întrebat:

Am un sistem home-cinema, un Sony DAV-DZ300.De cand l-am luat si pana acum absolut toate filmele ORIGINALE, indiferent ca au fost cumparate sau au fost luate din diferite reviste, functionau si functioneaza perfect! Dar...Pana acum nici un film "tras" de mine sau de altcineva nu a functionat pe el.Mereu il bag si imi scrie "Data DivX error". Vreau sa mai zic ca toate CD-urile audio originale si alea facute de mine merg fara probleme.
Spuneti-mi si mie, cum "trag" un film care sa mearga? Foloseam Nero pana acum, pe calculator mergea dar pe home-cinema nici de-al naibii nu vrea.

Dau si funda lu` ala care explica frumos ce sa fac.

1 răspuns:
| Seby484 a răspuns:

Pai dvd (in cazul tau de la HM)poate fi de mai multe feluri:1 CARE POATE CITI CD-URI ORIGINALE 2. DVD originale 3.CD/DVD originale...si mai exista si cele care pot citi si copii.adica TRASE...al tau poate nu citeste copiile