| JonD a întrebat:

Am un smart tv de la philips.Am incercat sa intru pe internet dar imi spune ca "Serverul Philips nu a fost gasit". Aveti idee de ce?

5 răspunsuri:
| ScottHoying1 a răspuns:

Suna la ei poate ei stiu mai bine sau poate ca trebuie sa ai wifi in casa sa iti mearga cel mai probabil si sa te loghezi si iti va merge incearca!

| JonD explică (pentru ScottHoying1):

Am wifi in casa, a mers perfect pana acum, de acum nu mai merge.

| miciko a răspuns:

Am si eu Philips Smart. Face la fel ''Serverul Philips nu a fost gasit''. Poate stie cineva cum se rezolva asta.

| miciko a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WRPl3cQWvYM
S-a rezolvat. Upgrade prin USB

| DomentiiTatiana a răspuns:

Păi fă un update la firmware