| anonim_4396 a întrebat:

Am un sony ericsson v630i si de cateva saptamani nu mai pot sa intru in jocuri si aplicatii, am incercat si sa il resetez si nu a avut nici un efect. Inca mai am garantie la el, ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Decat sa umbli la el sa il strici.mai bine te duci la garantie si iti schimba softul de la telefon... o sa fie ca si nou... dar sa iti salvezi pe pc toate documentele.imaginile.etc.ca o sa ti le stearga. spre ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Pai du-l la garantie, de ce sa nu profiti de ea?! Oricum daca e luat la abonament sa stii ca sunt terminate telefoanele alea, sunt niste vechituri cu carcase noi si eventual cu mici retusuri!

| pissicutzzamik a răspuns:

Incearca aici: www.tzeapa.ro
Macar eu nu sunt nesimtita ca tine:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta mi s-a intamplat si mie sa inaplat asa si trebuia sai schimbe o placuta bine ca am mai avut unu cu ecran spart si l-am loat ca nu stiu cat m-ar fi costat?
du-te la Vodafone si intreaba ce ati zic?

| perra a răspuns:

Da Profita de garatiewinking