| budy55 a întrebat:

Am un stick de 8 gb si cand il introduc in pc imi arata decat 232 mb am fisiere e el dar imi arata ca e gol stiti cumva ceas putea face dau funda

4 răspunsuri:
| budy55 explică:

Nu merge in niciun fel crying

| iDroid a răspuns:

Da-i un format...big grin

| aLl3xand3r a răspuns:

Sunt fisiere ascunse si pentru a le vedea urmeaza urmatorii pasi: deschizi My computer dai click pe Tools dai Folder options si aici te duci la View si bifezi casuta SHOW HIDDEN FILES AND FOLDERS... sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Anonymus314 a răspuns (pentru aLl3xand3r):

Sau mai simplu: ctrl+f si dai pe advanced options si bifezi, hidden files apoi dai o cautare, o sa-ti arate tot ce ai pe stick.