| mihaela0205 a întrebat:

Cum as putea sa copii Nero pe stick? Mai pot sa il copii daca pe stick mai sunt si alte fisiere? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Normal! Daca mai ai loc pe stick! Se formeaza alt fisier! Uite chiar si un tutorial bun despre cum faci un program executabil pe stick aici http://www.videotutorial.ro/? p=831
bafta!

| alexmircescu13 a răspuns:

Sigur ca poti copia Nero Portable, pe care il poti rula direct de pe stick, indiferent daca mai ai si alte date pe acel stick.

| sonya a răspuns:

Dap daca mai ai loc poti. ca sa vezi daca mai ai loc du-te pe stick apesi click dreapta dai properties si vei vedea acolo cat loc mai ai.

| gabi45 a răspuns:

Da normal asta nu-i un dvd pe care pui cu nero

| yanis a răspuns:

Ghici? copii care promit funda nu merita sa fie invatati sau ajutati caci nu stiu sa aprecieze.mai sunt si obraznici dupa.

| Borcanel a răspuns:

Poti sa iei de aici varianta portabila;) Nero 9
: http://tiny.cc/Nero-9
doar pui fisierul pe stick si gata. :)