| writeyourname a întrebat:

Am un stick de 8, îl citește dar are momente când deși este în unitate dispare și reapare. Nu știu de ce, are momente. Nu știu dacă m-ați putea ajuta. FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema la mufa de intrare, vreun contact care se intrerupe.
Si un sfat care nu are legatura cu intrebarea :
Inainte de a scoate stick-ul din calculator, obisnuieste-te sa-l deconectezi mai intai.
Click dreapta si Eject.

| zuzualina a răspuns:

Am patit-o si eu tot cu unul de 8...
Fie mufa nu e bună sau are un fir rupt. fie il atingi neintentionat... fie windos-ul isi pierde din citire