| Ioana_Florentin_Cătălin_1997 a întrebat:

Am un tab3 si imi face urmatoarele probleme:cand trebuie sa scriu ceva tastatura virtuala apare greu sau cand scriu dispare,ma joc un joc si poc iese din el,intrebarea mea este de ce? Si mai am o problema, cand am cumparat.o avea un pixel pe negru lipsa pot rezolva ceva cu garantia?

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Cataline nu sta!, daca e in garantie, da fuguta la ei sa rezolve problema.
Sora mea a avut aceeiasi problema cu tabul ei(nu cu pixelu lipsa) si se pare ca avea un fir la interior dezlipit. succes
funda?

1 răspuns: