| aragon18 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu tastatura mea de la un timp. Scrie incontinuu litera "K" si reusesc sa scriu cu greu intrebarea asta laughing cum pot rezolva? plz help sad

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Depinde sunt doua tipuri de tastaturi una pe lamele alta pe contact tasta ca la tel. la prima varianta solutia e simpla se scoate tasta se scoate arcul cu atentie si se indreapta lamelele. la cealalta optiune o cam schimbi avand in vede ca nu ai cum sa distantezi bucata de cauciuc de pe conector

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cu un varf de cutit scoate cu grija butoanele si da-i cu aspiratorul, asa se curata bine! da vezi sa le pui in ordine dupa!

| adriangabor92 a răspuns:

Cumpara alta tastatura sau uitate in spate la unitate daca este bagata cablu de la tastatura corect

| Petronela a răspuns:

Cumpara-ti alta noua:d

| Bacteriuță a răspuns:

Litera "ca" adica. "ca"? happy
nu stiu. nu mi s-a intamplat happy
ai putea sa cureti tastatura bine happy
sau ai putea sa-ti iei alta tastatura tongue

| Maiutzaaa a răspuns:

Poate ca a nimerit ceva sub ea, sau poate ca e timpu sati cumperi alta...de asa intimplari nu am mai intilnit.cumpara alta... funda?