| Dizzydizz a întrebat:

Am un tel, nokia 3500 si s-a blocat fisierul in care primesc poze, melodii. Cand intru in el se blocheaza tel si se inchide.
Trebuie sa intru sa sterg tot ce e acolo pentru ca imi ocupa din memorie
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| rsn13 a răspuns:

Cred ca ai peste 1000 de fisiere in folderul respectiv. Incearca sa-l bagi pe usb (daca ai card de memorie) si le stergi/imparti in mai multe folder-e.

| dyenutza01 a răspuns:

Incearca sa scoti bateria si sa o bagi din nou, apoi vezi daca merge sa intri in fisiere. daca nu, ar fi bine sa il duci la cineva de specialitate, iar daca ai card de memorie, ai putea, pur si simplu, sa iei altul!big hug