| FlorinȘ20 a întrebat:

Am un telefon căruia i-am dat de curând actualizare la Android, iar în urma unei întrebări adresate tot de curând...am putut să înțeleg că ar avea ceva la baterie...
Am o întrebare!
Dacă am dat actualizare la Android și l-am trecut de la 7.1 la 8.1 (făcut din setări)...gen
Am pierdut garanția, sau o mai am? Că nu mai știu ce să cred, unii spun că o mai am alții că am pierdut-o! deci?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Nai pierdut nimic. Actualizarea este data de ei tu doar o descarci si o instalezi. Asta numai daca cumva nu ai resoftat tu telefonul adica repunand softu din nou pe el se poate pierde garantia.

| FlorinȘ20 explică (pentru itsoft):

Aaa...nu,nu i-am făcut nimic altceva decât actualizarea din setări pur și simplu, nimic altceva! Deci spuneți că nu am pierdut nimic și că este în regulă?

| itsoft a răspuns (pentru FlorinȘ20):

Da este in regula

| FlorinȘ20 explică (pentru itsoft):

Păi... atunci ce să zic... vă mulțumesc!

| itsoft a răspuns (pentru FlorinȘ20):

Funda da si tu