| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ați alege dintre un tatuaj super frumos și mare pe tot antebrațul cu detalii, flori etc și telefon super performant. Momentan am un telefon destul de praf deoarece pe cel vechi l-am stricat și am ajuns la concluzia că reparația costa cât telefonul aproape, deci nu merita. Am strâns acești bani și sincer îmi doresc mult de tot tatuajul, dar și telefonul, e o decizie grea. Am gândit rational: tatuajul îl ai tot restul vieții, iar telefonul îl pot pierde într-o zi sau pur și simplu mă voi plictisi de el. Voi ce spuneți, ce ați alege și de ce?

6 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Telefon. Orice tatuaj mi-as face, stiu ca la un moment dat as vrea sa nu mai fie acolo, din cauza *** m-as plictisi de el.

| RAY a răspuns:

Telefon super performant

| Endoryus a răspuns:

Telefonul. Tatuajul nu ajuta cu nimic.
Ps. Tatuaj cu flori? Serios? Ce naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul e mai ok decat tatuajul.
Desi tatuajul e permanent, daca te plictisesti de el, nu-l poti schimba/arunca.

| wpetterssone a răspuns:

Sincer, nu mi-aș face tatuaj, pentru că nu îmi place să am semne distincive pe corp. Nu aș alege nici telefonul super performant. Ce aș putea face cu el? Jocuri nu joc, chat nu folosesc, poate doar fotografii, dar folosesc cameră de fotografiat. Am un telefon performant față de cele de acum 2 ani, dar normal cu cele de acum. Sunt mulțumit de el și nu am nevoie de unul nou.

| wolfves a răspuns:

Telefon.
Doare prea rau tatuajul.