| Clank a întrebat:

Am un telefon Nokia C5-03. Azi am vrut sa bag sa resetez tot telefonul la setarile din fabrica, dar mi-a cerut o parola (ceea ce era si normal). Asa, ei bine cred ca mi-am bagat aceea parola acum ceva timp si acum nu o mai stiu. Cum o pot afla? P.S.: Am incercari nelimitate asa ca faza cu codul PUK pica. Help me, please...!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura solutie mai ai: resoftare telefon.

| Clank explică (pentru anonim_4396):

Merg cu el la firma telefonica de unde l-am cumparat? Nu cred ca conteaza dar e vorba de Vodafone...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clank):

Vodafont ti-l resofteaza doar daca se farama si-l duci la garantie. resoftarea se face in alta parte, sunt diverse magazine specializate in reparatii telefoane care fac asta.

| stefan1707 a răspuns:

Incearca sa il resetezi manual sau ii schimbi softul